Produkty

Produkty

Zobacz
Usługi

Usługi

Zobacz
Realizacje

Realizacje

Zobacz

Detekcja gazów

Dział systemów detekcji gazów realizuje projekty z zakresu detekcji gazów toksycznych, wybuchowych oraz monitoringu tlenu w przypadku wykorzystywania w instalacji gazów wypierających tlen z otoczenia.

Naszym zadaniem jest dobór stacjonarnych systemów detekcji spełniających oczekiwania klienta zarówno pod względem funkcjonalnym, ale również spełniającym wymogi prawne. Do każdej aplikacji podchodzimy indywidualnie, a rozwiązanie zawsze konsultowane jest na etapie doboru z

Inwestorem. Oferowane przez nas systemy detekcji dedykowane są do pracy w trudnych warunkach przemysłowych, spełniają wymogi do pracy w gazowych oraz pyłowych strefach zagrożenia wybuchem.

Mamy duże doświadczenie w aplikacjach nietypowych, z niestandardowymi warunkami pracy tj. wysoką lub niską temperaturą otoczenia, bardzo wysoką wilgotnością, oferujemy także układy aspiracyjne z poborem i kondycjonowaniem próbki.

Na życzenie klienta wykonujemy także projekty gazometryczne definiujące rozwiązanie systemu, miejsca pomiaru gazów niebezpiecznych oraz zatwierdzone przez rzeczoznawcę ppoż.

W swojej ofercie posiadamy także systemy detekcji dedykowane do kotłowni, garażów podziemnych oraz hal ogrzewanych promiennikami.

Detekcja gazów