Kontakt

INTROL Automatyka Sp. z o.o. 

ul. Kościuszki 112

40-519 Katowice

Telefon: +48 32 789 00 30

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

NIP: 6342449485

KRS: 0001005524

Sąd Rejonowy Katowice-Wschód, VIII Wydział Gospodarczy

Kapitał Zakładowy 25 000 PLN

Formularz kontaktowy

 

Osoba korzystająca z formularza kontaktowego oświadcza, że:

1. Jest osobą pełnoletnią i zgodnie z art. 6 ust 1 litera a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania odpowiedzi na zadane pytania poprzez witrynę internetową Introl Automatyka Sp. z o.o.Sp.k.

2. Zapoznała się z poniższą informacją o "Ochronie danych osobowych":

Ochrona danych osobowych

Administratorem danych osobowych jest Introl Automatyka Sp. z o.o.  z siedzibą w Katowicach przy ul. Kościuszki 112. Administrator danych powołał Inspektora Ochrony Danych, z którym można się skontaktować pod adresem mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Dane osobowe przetwarzane będą w celu określonym w zgodzie. Odbiorcą danych osobowych będą podmioty posiadające podstawę prawną otrzymywania danych. Dane nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani nie będą podlegały profilowaniu. Dane będą przetwarzane do momentu cofnięcia zgody na ich przetwarzanie. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem; oraz prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

3. Wyraża zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na podany adres e-mail lub nr telefonu na temat usług oferowanych przez Introl Automatyka Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Katowicach przy ul. Kościuszki 112. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana na żądanie wysłane na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.