Produkty

Produkty

Zobacz
Usługi

Usługi

Zobacz
Realizacje

Realizacje

Zobacz

Maszyny i prototypy

Dział Projektów Mechaniki realizuje usługi związane z modernizacją istniejących maszyn oraz projektowaniem prototypowych maszyn, urządzeń, fragmentów linii produkcyjnych, stanowisk laboratoryjnych oraz instalacji pomiarowych pod indywidualne wymagania klienta.

Modernizacje wykonywane przez naszych pracowników obejmują zmiany od udoskonaleń programowych, poprzez zmianę elektroniki, elektryki i napędów, unowocześnienie podzespołów, aż do kompleksowych, całościowych rozwiązań odpowiadających wymaganiom użytkownika.

Kreatywne podejście, elastyczność, doświadczenie i ugruntowana wiedza techniczna pozwalają na realizację niekonwencjonalnych rozwiązań.

W swojej ofercie posiada samo projektowanie jak i kompletne realizacje gotowych maszyn testujących i montażowych dopasowanych wymagań klienta, istniejącego środowiska, jak i do wymogów estetycznych, uwzględniających sugestie co do użytych materiałów.

Podczas projektowania mamy na względzie nie tylko dopasowanie do środowiska pracy, ograniczenie użycia sprzętów takich jak zwyżki i wózki, ale przede wszystkim usprawnienie i bezpieczeństwo pracy zaangażowanych pracowników.

Wśród maszyn tworzonych na potrzeby klienta posiadamy tester zaworów, testery zmywarek badające odchylenie skosu ułożonych jedna na drugiej zmywarek, badające odporność na ściskanie i zrzucanie oraz wytrzymałość zmęczeniowa przycisków na panelach.

Maszyny i prototypy

Maszyny i prototypy