Produkty

Produkty

Zobacz
Usługi

Usługi

Zobacz
Realizacje

Realizacje

Zobacz

MVD Układy napędowe

Dział napędów MVD (Medium Voltage Drives) od ponad 15 lat zajmuje się wdrożeniami „pod klucz” przemienników częstotliwości średniego napięcia oraz układów łagodnego rozruchu softstart w zaawansowanych projektach polskiego przemysłu. Na przestrzeni ostatnich lat wdrożyliśmy kilkanaście aplikacji na bazie falowników i softstartów średniego napięcia, w tym jako pierwsi w Polsce wykonaliśmy aplikację regulacji prędkości obrotowej przenośników taśmowych wdrażając przemienniki średniego napięcia. Ponadto wykonaliśmy aplikacje z wykorzystaniem układów napędowych 6kV na wentylatorach spalin, wentylatorach powietrza, pompach wody zasilającej oraz pompach wody sieciowej. przemienniki średniego napięcia falowniki średniego napięcia przemienniki SN falowniki SN falowniki 6kV napędy 6kV

MVD Układy napędowe

Certyfikaty

Jako jedna z dwóch firm w Polsce, posiadamy certyfikat programu Power realizowanego przez Rockwell Automation. Mamy możliwość przeprowadzania samodzielnych uruchomień i serwisowania urządzeń takich jak: przemienniki częstotliwości średniego napięcia (falowniki średniego napięcia) i softstarty średniego napięcia w okresie ich gwarancji, co dotychczas możliwe było do realizacji wyłącznie przez Producenta.

Recognized System Integrator

Certyfikaty

Certyfikat Power w programie partnerskim Recognized System Integrator firmy Rockwell Automation jest rozszerzeniem naszej dotychczasowej współpracy w dziedzinie integracji systemów sterowania, w której już od wielu lat posiadamy certyfikat programu Control.

Przyznanie nam certyfikatu Power nie byłoby możliwe bez zaufania polskiego przemysłu i naszych licznych wdrożeń z zakresu systemów napędowych średniego napięcia w zaawansowanych projektach (przenośniki taśmowe, wentylatory spalin, pompy). Zaufanie jakim obdarzyła nas firma Rockwell Automation umożliwia jeszcze lepszą współpracę i ciągły rozwój poprzez podnoszenie naszych kwalifikacji.

Z nieskrywaną satysfakcją przyjmujemy fakt, że kontrahenci potrafią docenić nasze zaangażowanie w realizowanych projektach, co daje na przyszłość jeszcze lepsze możliwości współpracy i pozyskiwanie wielu kontraktów w rozwijającej się branży napędów średniego napięcia.

przemienniki średniego napięcia falowniki średniego napięcia przemienniki SN falowniki SN falowniki 6kV napędy 6kV