Produkty

Produkty

Zobacz
Usługi

Usługi

Zobacz
Realizacje

Realizacje

Zobacz

Dział napędów MVD (Medium Voltage Drives) od ponad 15 lat zajmuje się wdrożeniami „pod klucz” przemienników częstotliwości średniego napięcia oraz układów łagodnego rozruchu softstart w zaawansowanych projektach polskiego przemysłu. Na przestrzeni ostatnich lat wdrożyliśmy kilkanaście aplikacji na bazie falowników i softstartów średniego napięcia, w tym jako pierwsi w Polsce wykonaliśmy aplikację regulacji prędkości obrotowej przenośników taśmowych wdrażając przemienniki średniego napięcia. Ponadto wykonaliśmy aplikacje z wykorzystaniem układów napędowych 6kV na wentylatorach spalin, wentylatorach powietrza, pompach wody zasilającej oraz pompach wody sieciowej. 

przemienniki średniego napięcia falowniki średniego napięcia przemienniki SN falowniki SN falowniki 6kV napędy 6kV

Oferujemy

 

  • Projekty „pod klucz” z integracją systemów napędowych średniego napięcia
  • Umowy serwisowe w okresie gwarancyjnym i pogwarancyjnym układów napędowych średniego napięcia. Nasz zespół certyfikowanych inżynierów ds. układów napędowych, gwarantuje szybki czas reakcji i wsparcie techniczne w języku polskim.  
  • Uruchomienia aplikacji - czynności, które historycznie,ze względu na kompleksowość, wykonywane były jedynie przez producenta, od wielu lat są również naszą domeną. Liczne grono klientów krajowych oraz zagranicznych korzysta więc z wykonywanych przez nas na najwyższym poziomie uruchomień układów napędowych średniego napięcia nierzadko w aplikacjacho statusie instalacji krytycznych. 
  • Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny - doskonałe zaplecze techniczne oraz bezpieczeństwo finansowe firmy pozwoliło osiągnąć certyfikacjęRockwell Automation RecognizedSystem Integrator (RcSI). W przypadku firmy Introl Automatyka, wsparcie klienta nie kończy się wraz z końcem gwarancji na dostarczone urządzenia i instalacje. Obsługujemy kompleksowo naszych klientów również w okresie pogwarancyjnym, zapewniając szybkie czasy reakcji i napraw, wsparcie techniczne oraz pakiety szkoleń.
  • Diagnostyka i usuwanie awarii - wsparcie techniczne klienta w bieżącej eksploatacji oraz w pracach związanych z rozwojem systemu przyczynia się do optymalizacji pracy urządzeń niezbędnej do poprawnej pracy układów technologicznych.
  • Przeglądy prewencyjne - szkolenia eksploatacyjne i ciągłe wsparcie klienta przez firmę Introl Automatyka podwyższa świadomość użytkowników co do istoty działań prewencyjnych, celem zminimalizowania nieplanowanych przestojów urządzeń.