O nas

O nas

Zobacz
O grupie

O grupie

Zobacz
Po godzinach

Po godzinach

Zobacz

O grupie

Grupa kapitałowa INTROL jest holdingiem, zatrudniającym 1600 osób, w tym wysokospecjalistyczną kadrę inżynierską.

Zdywersyfikowana działalność 21 spółek wchodzących w skład grupy zapewnia jej stabilność i stały rozwój.

Przez blisko 30 lat zebrała szerokie doświadczenie w zaawansowanych rozwiązaniach w obszarze automatyki, instalacji technologicznych, pomiarów przemysłowych i technologii IT.

Dzięki stawianym sobie wyzwaniom, szerokiej wiedzy i zaangażowaniu, przez lata zdobywała zaufanie setek klientów. Ugruntowała swoją pozycję w energetyce, automatyce, przemyśle ciężkim i ochronie środowiska. Poza tym posiada stałą pozycję w branżach gospodarki wodno-ściekowej, przetwórczej, przemyśle chemicznym i farmaceutycznym, w górnictwie i budownictwie.

Dostęp do nowoczesnych technologii, kreatywne podejście połączone z doświadczeniem w poruszaniu się po realiach technicznych pozwala Grupie na realizację niekonwencjonalnych, często unikalnych i specjalistycznych tematów inwestycyjnych. Dzięki wysokiej elastyczności, Grupa może się poszczycić się sporą liczbą zrealizowanych modernizacji wymagających umiejętności i wiedzy technicznej w obrębie projektowania elektrycznego, mechanicznego, programowania, a także sprawnego kierowania projektami.

Grupa INTROL oferuje swoim klientom: projektowanie, modernizacje, automatyzacje, pomiary, produkcję, układy komfortu związane z klimatyzacją i wentylacją, wzorcowanie aparatury, inteligentne budownictwo. Cała działalność ukierunkowana jest w celu poprawy wydajności procesów, ograniczenia zużycia zasobów, poprawę bezpieczeństwa i jakości oraz dostosowanie do wymagań ochrony środowiska.

Introl Grupa