Produkty

Produkty

Zobacz
Usługi

Usługi

Zobacz
Realizacje

Realizacje

Zobacz

System pomiaru temperatury w silosach zbożowych

System przeznaczony jest do pomiaru i rejestracji temperatury głównie w zbiornikach do przechowywania ziaren zbóż. Umożliwia to wczesne wykrycie wzrostu temperatury materiału w silosie i wprowadzenie procedur przeciwdziałających temu niebezpiecznemu zjawisku. Zmniejsza ryzyko wybuchu pyłu lub pożaru na skutek samozagrzewania przechowywanego materiału w silosie spowodowanego zbyt wysoką temperaturą i wilgotnością. System jest oparty o linowe czujniki temperatury. Liny składają się z przewodu pomiarowego umieszczonego w stalowym pancerzu i czujników pomiarowych zamontowanych co 1,2 lub 3 metry. Lina może mieć długość do 60 m.

Dane z czujników temperatury mogą być wyświetlane i rejestrowane na panelach operatorskich, komputerowych systemach wizualizacji itp. IA oferuje kompleksowe wykonanie systemu linowego pomiaru temperatury (dobór – projekt – montaż) dostosowanego do potrzeb klienta.

System pomiaru temperatury w silosach zbożowych

Oprogramowanie HMI & PLC

INTROL Automatyka wykorzystując wieloletnie doświadczenie w zakresie programowania przemysłowych systemów sterowania i wizualizacji oferuje usługi w zakresie:

  • Programowania sterowników PLC
  • Tworzenia komputerowych systemów wizualizacji procesów przemysłowych
  • Programowania paneli operatorskich
  • Modyfikowania (dostosowywania) istniejącego oprogramowania

PLC i HMI

  • Tworzenia oprogramowania specjalistycznego (np. dla stacjonarnych lub przenośnych stanowisk laboratoryjnych)

Oprogramowanie HMI & PLC

Proces, wizualizacja, oprogramoanie

INTROL Automatyka posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie programowania przemysłowych systemów sterowania i wizualizacji. Realizujemy zadania z dziedziny projektowania układów sterowania maszyn, urządzeń, linii produkcyjnych, stanowisk laboratoryjnych. Tworzymy wizualizacje procesów przemysłowych oraz wyspecjalizowanych aplikacji.

Rozmrażalnia wagonów kolejowych

W skład kopleksowego, nowatorskiego rozwiązania wchodzi wykonanie oprogramowania wraz z wizualizacją.

Symulacją komputerowa procesu rozmrażania

Symulacją komputerowa procesu rozmrażania